Cieszę się, że działam w branży jogi w Polsce, gdzie zamiast walki z konkurencją
stawia się na wymianę wiedzy i doświadczeń między studiami.

Długo już prowadzę warsztaty tematyczne i bardzo lubię ten format pracy. Zajęcia są dłuższe i całe wirują wokół jednego tematu, na którym można się w pełni skupić. Uczestnicy wychodzą zmęczeni, ale mają jasne wskazówki jak dalej samodzielnie działać z tematem. Często dostają również materiały pomocnicze.

Dziś, wychodzę również z ofertą warsztatów w innych studiach w Polsce.

Moją specjalizacją jogową jest aerial joga i w tym obszarze proponuję tematy:

  • powitanie słońca i jego twisty w hamaku
  • jogowe pozycje stojące z hamakiem
  • balans i stanie na rękach z pomocą hamaka
  • wzmacnianie core i/lub rąk

Odchodząc lekko od formy jogowej:

  • podstawowe akrobacje w hamaku
  • płynne sekwencje, czyli twój pierwszy taniec w powietrzu
  • acro-aerial, czyli duety akrobatyczne w hamaku/hamakach

Wszystkie powyższe tematy to autorskie moduły wypracowane podczas setek godzin spędzonych w hamaku. Zarówno podczas zajęć u wielu nauczycieli, prowadzenia swoich zajęć oraz własnych treningów.

Jasno oddzielam aerial jogę od aerial tańca. Jeżeli studio jest zainteresowane wyłącznie jogowym spojrzeniem na hamak, nie wychodzę poza te ramy w swoich warsztatach.

Poza hamaczą jogą, jestem również nauczycielem vinyasa jogi. Wielkim sukcesem i moją dumą są warsztaty “Odnajdź balans”. W ramach tego tematu proponuję aż 4 moduły, dotychczas dzielone na 2 dni warsztatowe:

  • “Dopiero zaczynam”
  • “Stoję już na głowie”
  • “Niech core zapłonie”
  • “Spróbuj oderwać głowę”

Warsztaty te są utrzymane w jogowym stylu. Dynamiczna rozgrzewka charakterem wpisuje się w vinyasa jogę.

Nie przechodzę szybko do stania na głowie. Zamiast tego nacisk kładę na przygotowanie i wzmocnienie do pozycji sirasany. Pierwszy moduł jest dla każdego. Pracuję z szacunkiem dla każdego ciała i w jego zakresach. Proponuję ćwiczenia przygotowującymi, które oswoją strach i nauczą łagodnego wchodzenia w pozycję. Uspokajam i tłumaczę, że nie ma żadnej konieczności próby wchodzenia do pełnej pozycji stania na głowie. Warsztat jest wartościowy i bez tego. W dalszych częściach pokazuję jak wykonywać stanie na głowie w prawidłowy sposób i na co zwrócić uwagę, by pozycja ta była bezpieczna. Uczę dwóch technik stania na głowie i różnych sposobów wchodzenia do pozycji. Proponuję też ćwiczenia „w powietrzu”, które ugruntują i wzniosą sirasanę na wyższy poziom. Na koniec oczywiście jest wyciszenie i rozciągnięcie partii ciała, które szczególnie pracowały podczas warsztatu.

Jestem również otwarta na inne tematy i projekty. Posiadam dużo materiałów marketingowych, które mogą posłużyć jako promocja wydarzenia.

Zachęcam do kontaktu!